Топ продаж

Майка жіноча базова бавовняна в рубчик біла
305 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6945
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Майка жіноча базова однотонна чорна, виробництво Китай. Тканина турецький трикотаж хб з додаванням еластану. Добре стрейчеві. Досить щільна не просвічує. Довжина по спінці приблизно 50 см.
Розмір єдиний XS/M
Розмір єдиний XS/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 30 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴


