Топ продаж

Штани жіночі спортивні кльошені коричневі
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3202
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні жіночі спортивні штани красивого шоколадного кольору. Виробництво Туреччина. Модель Zara, трохи розкльошені від коліна. Спереду штанини декоративна строчка. Пояс на гумці плюс шнурівка. Без кишень. Тканина трикотаж двонитка, стрейчеві. Сезон весна/літа.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 - 44 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Фасон штанів | Штани-кльош |
| Колір | Шоколадний |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Ширина по лінії талії | 30 см |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




