Новинка

Футболка блузка жіноча ажурна рожева
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2203
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна модна блузка футболка жіноча трикотажна рожева. Модель поло з комірцем із застібкою на блискавці. Гарна ажурна в'язка. Бавовняна нитка з додаванням еластану. М'яка та приємна до тіла. Виробництво Китай. Розмір єдиний.
Подходит на S/M/
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 38 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

