
Джинси жіночі класичні чорні батальні Cracpot
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 32002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні чорні джинси великих розмірів виробництва Туреччина. Фірма Cracpot. Джинси прямого фасону, прилягають по стегнах завдяки додаванню лайкри. Висока посадка, добре коригує фігуру завдяки щільному котону. Ремінь у комплекті. Розмірна таблиця наприкінці фото.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CRACPOT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 32 |
| Колір | Чорний |
| Довжина джинсів/штанів | 32" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





