Топ продаж

Джинси жіночі американки сині з ременем Cracpot
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2104
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі джинси вузькі, у обтиску в класичному синьому кольорі. Виробництво Туреччина. Фірма Cracpot. Модель американки, з високою посадкою. Ремінець у комплекті до джинсів. Тканина джинс/габардин, добре стрейчеві. Що створює ідеальну посадку цієї моделі. Розмірна таблиця наприкінці фото.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CRACPOT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Стретч |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







