Топ продаж

Кроп-топ жакет жіночий укорочений чорний
1 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2302
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий піджак чорного кольору зі костюмної тканини габардин. Промзводство Україна. Модель приталеного силуету, укороченої довжини по спинці приблизно 45 см. Піджак сезон весна/літо, без підкладу , без кишень.
Розмір 44/ 46/УКР/.
Підходить на об'єм по грудях 88-96см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон рукава | З підплічниками |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴



