Новинка

Сорочка жіноча коттонова картата коричнева ошатна
860 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2203
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сорочка жіноча котонова, виробництво Китай. Модель вільного фасону, оверсайз, подовжена назад. З принтом карта чорно/коричнева. Тканина котон, м'яка на дотик. З блискучим напиленням. Довжина по спинці приблизно 70 см, рукав від коміра 72 см. Ширина сорочки під рукавом 55 см.
Розмір універсальний, оверсайз
. Підходить на р S — ХЛ
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | oversize 42-46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴

