Sale

Пальто жіноче класичне сіре букле
2 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1501
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантне жіноче двобортне пальто класичного фасону. Модель вільного прямого фасону. Тканина букле красивого темного сірого кольору. Є підкладка. Без утеплення. Рукав реглан. Пальто з прорізними кишенями. Довжина рукава від коміра 72 см. Довжина виробу по спинці 95 см. Ширина виробу 55 см.
Внимание! Колір виробу може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emass |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Букле |
| Склад | 70% wool, 20% acrilic, 10% viscose |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 95 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина виробу | 95 см |
| Особливості | З карманом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105 ₴








