Новинка

Боді лонгслів жіночий чорний сітка рукав із шимером
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1205
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильне жіноче боді лонгслів чорного кольору. Тканина дайвінг у комбінації із сіткою на рукавах. невеликим блиском, що надає моделі святкового статусу. Дуже добре прилягає по фігурі завдяки стрейчевій тканині. Розмір один, універсальний. Підходить на XS-M. Об'єм по грудях 88-94 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Боді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Микродайвинг |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки, Сітка |
| Довжина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

