
Півпальто жіноче кашемірове під пояс бірюзове
3 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 625
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
Елегантне жіноче напівпальто вільного фасону, під пояс. Довжина до середини стегна. Без застежки. Тканина кашемір. Добре тримає форму. Модель сезон весни/осінь. Є підкладка, без утеплення. З боків прорізні кишені. Дуже комфортне в посадці завдяки вільному фасону без застібки.
Це двобортне пальто — чудовий вибір для міського життя, ділових зустрічей або вечірніх прогулянок. Завдяки бездоганному дизайну та максі стилю ви можете створити свій бездоганний образ зі штанами, джинсами або сукнею.
Розмір універсальний, підходить на М-ХЛ.
Довжина виробу по спинці 80 см. Довжина рукава від коміра 75 см.
Зроблено в Україні.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бірюзовий |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Довжина виробу | 80 см |
| Особливості | З карманом |
- Ціна: 3 705 ₴

