Новинка

Блузка сорочка жіноча лляна рожева 48/50
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 41002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична блузка сорочка жіноча лляна однотонна рожева. Виробництво Туреччина, фірми SheParis. Модель вільного фасону, оверсайз, подовжена. Тканина сорочкова, льон. Тримає форму. не просвічує. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від коміра 70 см. Рукав підвертається на 3/4, застібається. Ширина під рукавами 55 см.
Розмір S / М , L / ХЛ
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 70% keten, 30% pamuk |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴



