Новинка

Блузка сорочка жіноча лляна блакитна турецька
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4201
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча однотонна блакитна. Виробництво Туреччина, фірми SheParis. Тканина льон сорочковий, не стрейчевий, не просвічує. Модель вільного фасону, лінія плеча спущена. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від горловини 70 см. Ширина сорочки по грудях приблизно 50-55 см.
Розмір S - ХL
Повномірні.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 70% keten, 30% pamuk |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴






