Новинка

Блузка сорочка жіноча ошатна приталена біла
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3610
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна блузка сорочка жіноча однотонна,біла, виробництво Туреччина. фірми Sheparis. Модель приталеного фасону. Подвійна застібка на ґудзики. Тканина сорочковий котон, не стрейчевий, не просвічується. Тримає форму. Довжина по спинці приблизно 65 см, довжина рукава 62 см. Манжет рукава застібається на два ґудзики. Низ сорочки рельєфний — вирізи з боків.
Розмір S/42/, М/44/
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват талії | 64 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Склад | 100% cotton |
| Силует | Приталений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴







