Топ продаж

Блузка сорочка жіноча лляна укорочена біла
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2212
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча укорочена однотонна білого кольору. Виробництво Туреччина, фірма SheParis. Модель вільного фасону, укороченої довжини до пояса штанів. Рукав довгий, повертаються на 3/4. Тканина сорочковий льон. Не просвічує. Низ сорочки рваний, лазерна обробка.
.Розмір S/М, L/XL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Склад | 70% Koton, 30% Pamuk |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





