Топ продаж

Спідниця жіноча атласна довга чорна
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 7205
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна шовкова жіноча спідниця в чорному кольорі. Модель розкльошена донизу, дзвін. Довжина максі, до щиколотки. Модель із високою посадкою, укріплена широкою гумкою на талії. Мається бічна змійка. Тканина атласу, досить щільна, не просвічує.
Розмір один, підходить на М/Л.
Обхват талії 68/70 см.
Обхват стегон 94/ 98 см.
Довжина виробу 105 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид спідниці | Максі |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Атлас |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 105 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Застібка | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

