Топ продаж

Жіночий костюм жіночий атласний шоколадний
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 7704
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний жіночий брючний шовковий костюм красивого шоколадного кольору. Костюм складається з блузки сорочки з довгим рукавом і штанів палаццо вільного фасону. Тканина атлас преміум'якості приємна до тіла, не просвічує. Сорочка вільного фасону оверсайз, рукав повертається на 3/4. Штани на гумці, кишенів немае.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Розмір оверсайз S-L. Повномірні. Підходить на об'єм 94 - 106 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вечірній костюм |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Сорочка |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Шоколадний |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Атлас |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Сорочка, Штаны |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴


