Топ продаж

Жіноча кофта джемпер в'язана на блискавці чорна
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 8352
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна молодіжна в'язана кофта джемпер на блискавці. Модель напівобтислого силуету, класичної довжини до пояса джинс. Машинне в'язання, досить щільне. Блискавка роз'ємна, розстібається повністю. Виробництво Туреччина. Розмір єдиний S/M.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIGO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Склад | 33% akrylik, 37% polyester, 30% pamuk |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Реглан |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




