Топ продаж

Джинси жіночі сині прямі на ґудзиках
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3711
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні жіночі джинси насиченого синього кольору. Виробництво Туреччина. Джинси котонові, не стрейчеві. Модель вільного фасону, прямі штанини. Низ джинс не оброблений, рваний. Це створює родзинку для цієї моделі. Довжина укорочена, до щиколотки. Джинси з неординарною застібкою — металеві ґудзики. Повномірні.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 86 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Середня посадка |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 31 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 28" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% cotton |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





