Топ продаж

Жіночий піджак кардиган тренч твідовий сірий
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 9107
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний піджак кардиган жіночий. Тканина твід із малюнком гусяча лапка. Красивого сірого кольору. Є підкладка. Модель класична, тренч. Вільного фасону оверсайз Виробництво Туреччина, фірма Big Dart. Прорізні кишені. Кардиган без утеплення. Є підкладка. Сезон весна/осінь.
Довжина по спинці приблизно 80 см, довжина рукава від коміра 70 см.
Розмір оверсайз S/M, L/XL
Внимание
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Твід |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Втачний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Гусяча лапка |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴


