SALE

Футболка жіноча базова однотонна з написом Туреччина Червоний
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3103
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча однотонна з написом, виробництво Туреччина. Модель приталеного силуету, класичної довжини. Тканина турецький трикотаж хб. Розмір єдиний 42-46.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Червоний |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 43 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 160 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

