Топ продаж

Жіночі шорти бавовняні рожеві двонитка
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3004
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні жіночі бавовняні шорти рожевого кольору. Виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, середньої довжини до середини стегна. Пояс на гумці. Тканина двонитка петля. Є прорізні кишені. Внизу шортів невеликі розрізи з боків. Розмір один. Підходить на XS/S.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quzen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 86 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Склад | 100% cotton |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина шорт від лінії талії | 50 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS-S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴






