Новинка

Джинси жіночі палаццо темно-сині
1 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3267
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальні жіночі джинси палаццо виробництво Туреччина, фірми ARX. Модель палацо, вільні, з високою посадкою. Довгі, приблизно довжина 115 см. Розкльошені донизу. Джинс трохи стрейчевий. Колір сирий денім, темно-синій.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Вигляд джинсів | Палаццо |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 30 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Денім |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴



