SALE

Футболка жіноча Туреччина Pakoo
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5050
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча вільного фасону, виробництво Туреччина фірми Pakkoo, тканина бавовняна трикотаж віскоза. Розмір універсальний 44-48.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 96 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Колір | Білий |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴



