Стильна футболка жіноча, укороченої довжини 45 см. .Модель поло з коміром контрастного кольору. Ткань хб трикотаж, мікрорубчик. Виробництво Розмір єдиний 42/46.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 38 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴



