Топ продаж

Блузка Сорочка жіноча офісна біла шовкова 48
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 5133
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рубашка жіноча однотонна офісна біла, виробництво Туреччина. фірми Big Dart. Тканина шовкова атласна. . Модель вільного фасона, класичної довжини по спинці 65см. Довжина рукава62sм
Розміри 36/38/40/ 42/EUR/
Соответственно р 42/ 44/46/ 48/ УКР/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Атлас |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

