Новинка

В'язаний жіночий светр коричневий ромб
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4767
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей светр створений для тих, хто любить об'єднувати жіночність і нотку чоловічого стилю. Класичний принт ромби повернувся в тренди та має максимально ефектний вигляд в сучасному виготовленні. М'яка текстура від турецького виробника FIGO, комфортна посадка та стильний силует — це те, що виділяє цю модель серед інших. В єдиному розмірі оверсайз.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIGO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


