Топ продаж

Блузка сорочка жіноча офісна блакитна 44
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: v 3544
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка однотонна комір-стійка.Модель класичної довжини, вільного фасону.Тканина хб штапель, не стрейчева. Рукав довгий із закотом на 3/4. Застібка ґудзики прикрита планкою. Виробництво Туреччина. Фірми Big Dart.
Довжина сорочки по спинці 70 см, довжина рукава 62 см.
Розміри 36/38/ за європейською сіткою.
Відповідає р 42/44/48/UKR/
Обсяг по грудях 90-94 см
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | 100% viskoz |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴



