Топ продаж

Блузка сорочка жіноча коралова штапельна 44
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3619
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча коралова. Виробництво Туреччина, Фірма Big Dart. Модель вільного силуэта. Укороченої довжини. Низ сорочки приталюється куліскою. Тканина штапель, не стрейчева. Довжина по спинці приблизно 50 см, довжина рукава 62 см. Підвертається на 3/4.
Розміри 36/ 38/ EUR/
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
розмір відповідає обсягу грудей 90/94
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

