Топ продаж

Футболка жіноча ошатна великих розмірів чорна
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3104
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна ошатна жіноча футболка великих розмірів. Модель вільного фасону оверсайз. З розрізами з боків. Стандартної довжини до стегон. Тканина бавовняна віскоза. досить щільна, не просвічує.
Підходить на розміри 50-54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/54 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize XL-3XL |
| Колір | Чорний |
| Силует | Розширений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





