Топ продаж

Костюмна спідниця шорти чорна плісе
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 5336
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна молодіжна модель спідниця/шорти чорного кольору з костюмної тканини габардин. Передня частина має вигляд спідниці-плісе, ззаду класичні шорти. Модель із низькою посадкою мінідовжини. Поясок у комплекті. Ідеально підходить під класичний піджак. Виробництво Туреччина.
Розмір 38, 40/EUR/.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вид спідниці | Спідниця-шорти |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Габардин |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Довжина виробу | 35 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Застібка | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴






