Топ продаж

Штани жіночі палаццо класичні коричневі
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 9172
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні жіночі штани в красивому шоколадному кольорі. Виробництво фабричний Китай. Модель вільного фасону палацо. Пояс укріплений гумкою. Є бічні прорізні кишені. Тканина костюмна, габардін. Сезон весна. Ремень у комплекті до брюк.
Повномірні.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Коричневий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Ширина по лінії талії | 32 см |
| Застібка | Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


