Елегантне жіноче пальто вільного фасону, під пояс. Довжина максі. Без застежки. Тканина щільна букле. Добре тримає форму. Модель сезон осінь/ єврозима. Є підкладка, без утеплення. З боків прорізні кишені. Дуже комфортні в посадці завдяки вільному фасону без застібки.
Це двобортне пальто — чудовий вибір для міського життя, ділових зустрічей або вечірніх прогулянок. Завдяки бездоганному дизайну та максі стилю ви можете створити свій бездоганний образ зі штанами, джинсами або сукнею.
Розмір універсальний, підходить на М-ХЛ.
Довжина виробу по спинці 130 см. Довжина рукава від коміра 75 см.
Зроблено в Україні.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Колір | Сірий |
| Вид пальто | Довге |
| Тип тканини | Букле |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Реглан |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 130 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Довжина виробу | 130 см |
| Особливості | З карманом |
- Ціна: 4 500 ₴





