
Светр жіночий в'язаний теплий турецький оверсайз
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1006
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светр жіночий оверсайз в'язаний однотонний бежевий виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, красивого бежевого кольору. Щільне в'язання, м'яке та приємне на дотик, не колеться. Розмір єдиний 44-48. Довжина по спинці приблизно 70 см.
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIGO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-стійка |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Реглан |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





