Новинка

Джинси жіночі палаццо темно-сині денім
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2302
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальні жіночі джинси виробництво Туреччина, фірми Bark. Модель палацо, з високою посадкою. Модель розкльошена донизу. Довгі, приблизно довжина 115 см. Джинс денім, не стрейчевий. Колір сирий raw денім, темно-синій.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вигляд джинсів | Палаццо |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 38 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Денім |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴








