Топ продаж

Светр жіночий грубого в'язання однотонний сірий Шоколадний
955 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4494
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светр жіночий оверсайз в'язаний однотонний, виробництво Туреччина Модель вільного Фасону, класичної довжини. Щільне в'язання, подвійна нитка. м'який і приємний на дотик, не колеться. Розмір єдиний 44-48. Довжина по спинці приблизно 50 см..
Увага! ! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bay Figo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Шоколадний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Реглан |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴

