Елегантна жіноча спідниця плісе довжина міді. Тканина тепла, кашемір. Сезон осінь/зима. Класичного чорного кольору. Розмір єдиний, універсальний. Підходить до S/M/L/ XL
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реальног залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вид спідниці | Плісировані |
| Силует | Трапецієподібний |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Кашемір |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 80 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴


