Новинка

Боді лонгслів жіночий у сіточку чорний Бордовий
505 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 007
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лонгслив боді жіночий у сіточку з довгим рукавом . Виробництво Україна. модель прилегла, до низу стрінгі. Тканина трикотаж еластик щільний. Довжина по спинці близько 55см, довжина рукава 65 см.
Розмір єдиний S / M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Бордовий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Сітка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип коміра | Стійка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гачки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

