Новинка

Стильний жіночий рваний светр рожевого кольору. Машинне в'язання, достатньо щільний. Бавовняна нитка. Модель вільного фасону оверсайз. Класичної довжини 55 см. Розмір один універсальний. Підходить на S/M/L.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального в залежності від налаштування вашого монітору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴

