Топ продаж

Джинси жіночі великих розмірів вільні Baggy сині
1 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 674
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні жіночі джинси великих розмірів, виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель вільного фасону на стегнах, трохи звужені донизу. Колір класичний синій. Джинс стрейчевий, досить щільний. Модель Baggy створює затишок і комфорт у повсякденному житті в будь-яку пору року. Розміри 28 — 34. Таблиця розмірів дивись вкрайе фото. Фото представлена від виробника.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Вигляд джинсів | Baggy |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 28 |
| Колір | Синій |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴




