Топ продаж

Жіночі лляні штани палаццо білі
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 6735
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні жіночі штани палаццо білі. Виробництво Туреччина. Тканина льон/габардин. Сезон літо. Модель вільного фасону палацо, з високою посадкою. Пояс на гумці. Є прорізні кишені. Довжина крокового шва 75 см. Повномірні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Білий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Льон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Без застібки |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



