
Кроп-топ футболка жіноча чорна шнурівка спереду
300 ₴
- Немає в наявності
- Код: м5897
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Футболка топ жіноча трикотажна однотонна, чорна спереду шнурівка. Виробництво Туреччина 🇹🇷 Тканина еластик мікроолія. Довжина по спинці приблизно 37 см, довжина рукава 15 см.
Розмір єдиний, підходить на р XS/S
Розмір єдиний, підходить на р XS/S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/42 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Мікромасло |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Шнурівка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 33 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

