Топ продаж
-10%

Довга жіноча куртка пуховик зимова жіноча чорна
3 750 ₴
3 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 913
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна жіноча куртка пуховик чорного кольору. Виробництво фабричний Китай. Наповнювач нового покоління біопух. Модель вільного фасону, подовжена. Довжина по спинці приблизно 105 см. Довжина рукава 62 см. Рукав подовжений трикотажним манжетом. Прорізні кишені застібаються на блискавку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peercat |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 114 см |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Вид куртки | Довга |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 105 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴






