SALE

Куртка Джинсівка жіноча блакитна оверсайз
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 5102
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча джинсова куртка блакитного кольору з оригінальними нашивками спереду. Модель вільного фасону оверсайз в єдиному розмірі. Спущена лінія плеча. Довжина класична до стегон.
УВАГА! Джинсовка в одному екземплярі з вітрини. Колір може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Вживані |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | На ґудзиках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴




