Топ продаж

Толстовка худі жіноче чорне утеплене з капюшоном
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1303
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий світшот толстовка з капюшоном сезон осінь/зима. Модель утеплена, стандартної довжини до стегон. Тканина турецька двонитка на флісі. Є кишеня-кенгуру. Розмір один універсальний. Підходить до S, M, L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Світшот |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Сезонність | Зима |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Вид нанесення зображень | Сублімаційний друк |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 55 |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Без коміра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




