-10%

Куртка вітровка дощовик жіноча лакова жовта Пудрова
980 ₴
882 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 30128
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка вітровка жіноча лакова.Модель вільного фасону, під куліску. Довжина по спинці приблизно65 см. Довжина рукава 60 см. Капюшон знімний. Плащовка щільна лакова. захищае від дощу. Є невеликий утеплювач синтепон.Розміри М/Л/ Повномірні. Виробництво фабричний Китай. Відповідає обсягу грудей 90 см/ 94 см/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Лак |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Пудровий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴


