Топ продаж

Светр жіночий в'язаний з орнаментом синій турецький
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 32002
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний жіночий светр машинного в'язання з орнаментом. Виробництво Туреччина. В'язання досить щільне, у дві нитки. Склад напіввовна. Модель вільного фасону, класичної довжини до стегон. Розмір один, універсальний. Підходить на 44/48.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Синій |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Склад | 50% wool, 50% acrylic |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




