Топ продаж

Жіночі штани класичні палаццо сірі на гумці
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 1258
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Класичні жіночі штани вільного фасону палацо. Тканина тіар, щільна, структурна, сезон осінь/ єврозима. Є невелике утеплення байка. Модель дуже зручна в посадці завдяки гумці на поясі. Вільні в стегнах. Є прорізні кишені. Класичного чорного кольору. Пояс тканинний, атласний у комплекті. Виробництво фабричний Китай.
Розмірну таблицю дивись вкрайе фото.
УВАГА!! Фото на моделі створено за допомогою ШІ. Колір на фото може відрізнятися від реальног залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUJIAN YINGLIDA PLASTIC PACAGE |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Фасон штанів | Брюки-палаццо |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Тіар |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Застібка | Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



