Топ продаж

Класичні жіночі джинси великих розмірів, виробництво Туреччина, фірми Dekploy. Модель вільного фасону на стегнах, трохи звужені донизу. Темно сірого кольору графіт. Джинс стрейчевий, досить щільний. Модель Baggy створює затишок і комфорт у повсякденному житті в будь-яку пору року. Розміри 28 — 34. Таблиця розмірів дивись вкрайе фото. Фото представлена від виробника.
УВАГА! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 76 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Вигляд джинсів | Baggy |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 34 |
| Колір | Сірий |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴



