Новинка

Куртка пуховик жіноча коротка зимова бежева з капюшоном
1 900 ₴
- В наявності
- Код: м 8371
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна жіноча куртка з контрастним капюшоном і світлою обробкою внизу надає елегантності моделі. Куртка середньої довжини до стегна. Модель вільного фасону оверсайз зі спущеною лінією плеча. По низу куртки є куліска. Плащівка досить щільна, з просоченням. Сезон осінь/зима. Довжина по спинці приблизно 75 см, довжина рукава від капюшона 72 см. Наповнювач біопух. Виробництво Китай.
Розміри Л/ ХЛ. Повномірна.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | З капюшоном |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴


