
Кофта бомбер жіноча з капюшоном на блискавці біла
755 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 31004
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильна молодіжна кофта бомбер на блискавці з капюшоном. Модель вільного фасону оверсайз, укороченої довжини до талії. Тканина дайвінг, еластична, досить щільна. Виробництво Туреччина. Розмір універсальний, підходить на S — L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Світшот |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Сезонність | Демісезонна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 45 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴

